02/08/2023

ESYBOXLINE - 10 lat rewolucyjnej technologii w podnoszeniu ciśnienia wody.

W tym roku świętujemy 10-lecie typoszeregu Esybox! Dzięki precyzyjnie zaprojektowanej technologii podnoszenia ciśnienia wody, Esybox zrewolucjonizował sposób, w jaki wykorzystujemy jeden z naszych najważniejszych zasobów.

Poznajmy niezwykłą, 10-letnią podróż Esyboxline, podkreślając cechy, innowacje i pozytywny wpływ, jaki Esybox miał na proces podnoszenia ciśnienia wody w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Esybox: Wyznaczanie nowych standardów

W 2013 roku DAB wprowadził na rynek Esybox, przedstawiając światu pierwszy w pełni zintegrowany, elektroniczny system do podnoszenia ciśnienia wody, umieszczony w kompaktowej obudowie. Ten gotowy do montażu hydrofor typu "wszystko w jednym", wyposażony w przetwornicę częstotliwości, natychmiast stał się przełomem w zarządzaniu ciśnieniem wody w instalacjach domowych i mieszkaniowych. Jego ergonomiczna konstrukcja i oszczędność miejsca ustanowiły nowy standard wydajności i wygody użytkowania.

Esybox Mini 3: Jedyny tak kompaktowy i cichy hydrofor

Opierając się na sukcesie Esybox, DAB wprowadził Esybox Mini 3, kompaktowy i bardzo cichy hydrofor, jako idealne rozwiązanie na wszelkie problemy z ciśnieniem wody w mieszkaniu czy w domu. Urządzenie korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii DAB, w celu zapewnienia stałego ciśnienia na podstawie rzeczywistych potrzeb, a zatem optymalizuje zużycie energii. Pomimo mniejszych rozmiarów, Esybox Mini 3 jest wydajny, dostarczając właścicielom domów niezawodne rozwiązanie do zarządzania ciśnieniem wody.

DConnect: System zdalnego sterowania

Korzystając z usług DConnect, użytkownicy mogą zdalnie monitorować pracę instalacji oraz otrzymują powiadomienia o alarmach w czasie rzeczywistym. Dzięki możliwości porównywania danych z różnych okresów eksploatacji, można prowadzić długookresową analizę wydajności swoich instalacji a także sterować pompami, bez konieczności fizycznych wizyt w miejscu instalacji.

Esybox Diver: Prostota pomp zatapialnych w najlepszej odsłonie

Kontynuując swoje zaangażowanie w innowacje, DAB rozszerzył serię Esyboxline o pompy zatapialne, wprowadzając elektronicznie regulowane, ze zintegrowaną przetwornicą częstotliwości, pompy Esybox Diver. Zaprojektowane jako kompleksowe rozwiązanie do montażu w zbiornikach, studniach i cysternach, Esybox Diver przeniósł wydajność i wygodę użytkowania do nowego poziomu. To rozszerzenie jeszcze bardziej ugruntowało pozycję Esyboxline jako wszechstronnego i kompleksowego rozwiązania do podnoszenia ciśnienia wody w budynkach mieszkalnych.

Esybox Max: Technologia przyszłości w podnoszeniu ciśnienia wody i modułowość jako jedyne tego typu rozwiązanie w branży

Dzięki modułowej konstrukcji, Esybox Max jest najbardziej kompaktowym oraz zintegrowanym rozwiązaniem dostępnym na rynku w porównaniu z rozwiązaniami konwencjonalnymi. To dzięki Esybox Max DAB przeniósł ewolucję technologiczną na nowy poziom. Zdolny do efektywnego podnoszenia ciśnienia wody w budynkach liczących do 120 mieszkań i 14 pięter, Esybox Max zaspokaja potrzeby dużych obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Zaprojektowany z myślą o prostym doborze urządzeń, łatwej instalacji i konserwacji, dzięki koncepcji OSA (czyli możliwości montażu w miejscu instalacji), wygodnej logistyce dzięki modułowości urządzenia oraz możliwości zdalnego sterowania dzięki usługom w chmurze. To wszystko pozwoliło nam spełnić nawet najwyższe wymagania Profesjonalistów z branży.

Dzięki wprowadzeniu akcesoriów uzupełniających, rozwiązań zdalnego sterowania, takich jak DConnect, oraz rozszerzenia do pomp zatapialnych, DAB konsekwentnie demonstruje swoje zaangażowanie w zaspokajanie różnorodnych potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników końcowych. Historia sukcesu Esyboxline jest świadectwem potęgi doskonałości inżynieryjnej i zaangażowania w przesuwanie granic tego, co jest możliwe w systemach podnoszenia ciśnienia wody.

 

Dowiedz się więcej o serii Esyboxline TUTAJ