Sprzedaż

Sprzedaż w regionach

mapa regionówJanusz Jasiński
Regionalny Kierownik Sprzedaży
+48 781300009

Janusz.Jasinski@dwtgroup.com 

województwa: podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Roman Dunajski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
+48 885770007

Roman.Dunajski@dwtgroup.com 
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


Michał Moraczewski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
+48 607420008

Michal.Moraczewski@dwtgroup.com

województwa: opolskie, dolnośląskie, łódzkie

Łukasz Wereszczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży
+48 601790001

Lukasz.Wereszczynski@dwtgroup.com 
województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie

Krzysztof Marciniak
Regionalny Kierownik Spzredaży
+48 725300009
Krzysztof.Marciniak@dwtgroup.com
województwa: mazowieckie
, kujawsko-pomorskie

Piotr Jaślarz
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Kierownik ds. Technicznych i Serwisu

+48 665300009
Piotr.Jaslarz@dwtgroup.com
Serwis Techniczny