"Proste a zarazem wydajne rozwiązania są kluczem do innowacji. Technologia naszych produktów mówi językiem tych, którzy kupują lub korzystają z rozwiązań DAB. To jest nasza siła."

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

DAB jest producentem niezawodnych urządzeń zaawansowanych technologicznie, łatwych w montażu i wydajnych. Oferowane urządzenia zapewniają wysoką oszczędność energii w sektorach zastosowań domowych i mieszkaniowych, takich jak ogrzewanie i klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę, zwiększanie ciśnienia, nawadnianie ogrodów, wykorzystanie wody deszczowej, drenaż, odprowadzanie wody zanieczyszczonej i ścieków sanitarnych oraz cyrkulacja i filtracja wody basenowej.

BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

DAB rozwija zaawansowane  rozwiązania, wysoce wydajne i niezawodne dla wielu zastosowań komercyjnych, takich jak obiegowe systemy grzewcze, chłodnicze i klimatyzacyjne, systemy zaopatrzenia w wodę, systemy pomp pożarowych oraz przetłaczanie i odprowadzanie ścieków.

ROLNICTWO I NAWADNIANIE

DAB oferuje różwnież rozwiązania do zaopatrzenia w wodę głębinową do celów rolniczych i nawadniania, dzięki wysokiej jakości pompom głębinowych zaopatrzonych w solidne i energooszczedne silniki. Szeroka gama produktów odpowiada na potrzeby wszelkich typów układów, również przemysłowe i wodociągowe.