e.syline

20/02/2018

Seria e.syline - zintegrowane, elektroniczne zestawy hydroforowe do stabilizacji oraz podnoszenia ciśnienia wody
 • Kategoria: Artykuły

Seria e.syline to linia elektronicznych zestawów do podnoszenia ciśnienia wody, które na nowo definiują zasady utrzymania odpowiedniego ciśnienia w domu czy w mieszkaniu. e.sybox mini 3 oraz e.sybox to seria w pełni zintegrowanych zestawów hydroforowych wraz z akcesoriami, oferująca rozwiązania, które spełniają szeroki zakres zastosowań - od małego mieszkania po zespoły mieszkaniowych budynków wielorodzinnych.

E.SYBOX MINI 3 - jedyny w swojej klasie!

Dzięki technologicznej wiedzy zdobytej w ciągu ostatnich 40 lat, DAB z dumą przedstawia najbardziej kompaktowy i zaawansowany system podnoszący ciśnienie wody – e.sybox mini 3. Rewolucyjne i kompletne urządzenie zapewnia nową jakość instalacji, ultra cichą pracę oraz maksymalną wydajność. e.sybox mini 3 jest idealnym rozwiązaniem na wszelkie problemy z ciśnieniem wody w mieszkaniu czy w domu. Urządzenie korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii DAB, w celu zapewnienia stałego cisnienia na podstawie rzeczywistych potrzeb, a zatem optymalizuje zużycie energii. Dzięki swojej wszechstronności, e.sybox mini 3 może być zainstalowany w dowolnym miejscu, nawet pod zlewem kuchennym.

GŁÓWNE CECHY E.SYBOX MINI 3:

 • Dzięki technologii przetwornicy częstotliwości, po ustawieniu żądanego ciśnienia, e.sybox mini 3 utrzymuje stałe ciśnienie dla wszystkich punktów poboru wody.
 • Silnik chłodzony wodą, przetwornica częstotliwości, dzwiękochłonna obudowa i nóżki antywibracyjne sprawiają, że e.sybox mini 3 jest drugim po e.sybox najcichszym zestawem hydroforowym na rynku (45 db).
 • Gwarantuje stałe ciśnienie w instalacji (nastawa regulowana od 1 do 5,5 bara) oraz oszczędności w rachunkach za energię, dzięki technologii inwerterowej. 
 • Wyposażony w łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD 70x40 mm wysokiej rozdzielczości, obracany dla ułatwienia odczytu przy każdym rodzaju montażu. Dodatkowo intuicyjny interfejs pozwala na dostęp do wszystkich informacji i dostosowanie głównych ustawień, w zależnosci od zastosowania.
 • Zintegrowany i kompaktowy e.sybox mini 3 nie wymaga dodatkowych elementów, oprócz rury ssawnej.
 • Dzięki zintegrowanej karcie połączenia bezprzewodowego, e.sybox mini 3 może być połączony z Internetem.
 • Możliwa instalacja pionowa, pozioma oraz ścienna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
 • Dzięki swojej kompaktowej budowie, e.sybox mini 3 może być zainstalowany nawet pod kuchennym zlewem.

romiar 
E.SYBOX - pierwsze tego typu urządzenie na rynku!

e.sybox to opatentowany, elektroniczny system hydroforowy z przetwornicą gwarantującą stałe ciśnienie w instalacji i pełną ochronę pompy. Unikalny w swojej kategorii, o wysokiej sprawności, wydajny, kompaktowy, łatwy w obsłudze i satysfakcjonujący zarówno dla instalatora jak i użytkownika. Podczas gdy e.sybox mini 3 jest rozwiązaniem dla zwiększenia ciśnienia w małych mieszkaniach, e.sybox oferuje te same zalety w zastosowaniach mieszkalnych zbiorowych, takich jak wille lub budynki wielorodzinne. Bezprzewodowa technika pozwala na ustawienie zestawu hydroforowego zawierającego do 4 pomp.

GŁÓWNE CECHY E.SYBOX:

 • Dzięki technologii przetwornicy częstotliwości, po ustawieniu żądanego ciśnienia, e.sybox utrzymuje stałe ciśnienie dla wszystkich punktów poboru wody.
 • Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy e.syboxa czyniąc go jeszcze bardziej komfortowym w użyciu.
 • Gwarantuje komfort stałego ciśnienia w instalacji (nastawa regulowana od 1 do 6 barów) oraz oszczędności w rachunkach za energię, dzięki technologii inwerterowej.
 • Nowa architektura komponentów i nowy ergonomiczny wygląd sprawiają, że e.sybox jest tak kompaktowy, że można go zainstalować w dowolnym środowisku. Zajmuje do 30% mniej miejsca w porównaniu z jakimkolwiek innym, tradycyjnym systemem.
 • Zintegrowany i kompaktowy e.sybox nie wymaga dodatkowych elementów, oprócz rury ssawnej.
 • Wyposażony w łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD 70x40 mm wysokiej rozdzielczości, obracany dla ułatwienia odczytu przy każdym rodzaju montażu. Dodatkowo intuicyjny interfejs pozwala na dostęp do wszystkich informacji i dostosowanie głównych ustawień, w zależnosci od zastosowania.
 • Bezprzwodowa technika pozwala na ustawienie zestawu hydroforowego nawet do 4 pomp.
 • Możliwa instalacja pionowa, pozioma oraz ścienna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

montaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOŻLIWOŚĆ RÓŻNORODNEGO ZASTOSOWANIA DZIĘKI WIELU KOMPONENTOM:

Akcesoria e.syline to funkcjonalne i ergonomiczne podzespoły, rozszerzające możliwości instalacji urządzeń e.sybox i e.sybox mini 3.

E.SYTWIN, E.SYTANK oraz E.SYWALL zostały opracowane tak, aby zapewnić nową jakość instalacji oraz komfort użytkowania.

E.SYWALL służy do ściennej instalacji  e.sybox oraz e.sybox mini 3. To kompletny zestaw ze wspornikami, śrubami, kołkami oraz dwiema przekładkami dla lepszej amortyzacji.

E.SYDOCK to kompletna baza przyłączeniowa ze wszystkimi niezbędnymi interfejsami do podłączenia systemowego, dostarczana wraz z  nóżkami  antywibracyjnymi.  Dzięki  4  możliwym  konfiguracjom  hydraulicznym  montaż  staje  się  łatwy i szybki. Stacja dokująca e.sydock sprawia, że zestaw hydroforowy jest łatwy w konserwacji, odłączaniu oraz przenoszeniu.

E.SYTWIN to gwarancja szybkiego połączenia dla grup pompowych. Zapewnia znakomite osiągi dzięki możliwości łączenia instalacji, przy zmniejszonych wymiarach o 50% w porównaniu z innymi, tradycyjnymi systemami.e.sytwin umożliwia pełną eksploatację e.sybox przy instalacji dwupompowych zestawów.

E.SYLINK to panel sterujący w obudowie z zasilaczem.

E.SYTANK to zbiornik  w pełni zintegrowany z e.sybox, kompletny i o pojemności 480 litrów. Przeznaczony do stosowania z wodą pitną, zestaw zaopatrzony jest w e.sydock, zawór do napełniania z sieci miejskiej zgodny z UNI EN 1717, przepełnienie systemu typ AG, rurą ssącą z zaworem stopowym i rurami tłocznymi. Zbiornik przeznaczony do stałej instalacji naziemnej z czterema szczelinowymi otworami do mocowania na podłodze. Jest on wyposażony w bezpośredni odpływ ze zbiornika. Konserwacja systemu jest również łatwa, dzięki pokrywie inspekcyjnej. System ma budowę modułową, dzięki możliwości zainstalowania dodatkowych zbiorników po trzech stronach (bokach i tyle).