EDUKACJA, INNOWACJE, ROZWÓJ

D.Training jest instytucją szkoleniową stworzoną, aby rozwijać i szerzyć wiedzę na temat technologii związanej z dystrybucją wody.

Doskonałość włoskiego przemysłu, nowe technologie i zespół specjalistów są w stanie zapewnić szkolenia w 6 różnych językach: wszystko to sprawia, że D.Training jest osiągnieciem edukacyjnym, z którego DAB jest bardzo dumny.

Wysoko wykwalifikowana kadra pracuje codziennie ramię w ramię z działem handlowym DAB , aby scalić  badania i technologię wraz ze znajomością rynku w D.Training, świadczy o tym sukces osiągnięty od ponad 40 lat w tej dziedzinie przez DAB.

D.Training jest w stanie zaoferować spersonalizowaną i modułową propozycję nauczania, w tym wykłady i prelekcje, wizyty w zakładach produkcyjnych, seminariach i zajęciach on-line.

Michele Leccese

Dyrektor Działu Szkoleń D.training

POZIOM PODSTAWOWY
POZIOM ŚREDNI
POZIOM ZAAWANSOWANY

SEMINARIUM INTERNETOWE

Począwszy od stycznia 2016 roku pojawiła się nowa propozycja dydaktyczna D.Training wzbogacona o seminaria on-line, które pozwalają uczestnikom skontaktować się w czasie rzeczywistym z naszymi trenerami za pomocą komputera, tabletu lub smartfona.

Będzie możliwość wzięcia udziału w kursach ukierunkowanych na konkretne produkty lub interaktywne seminaria poświęcone ogólnym aktualizacjom, nawet wtedy, gdy nie ma możliwości aby uczestniczyć osobiście w jednym ze spotkań w naszej siedzibie.

Francesca Ferramosca

Koordynator D.Training

francesca.ferramosca@dwtgroup.com