W TROSCE O NASZE JUTRO

Dbamy o przyszłość promując wysoką kulturę wzrostu oraz innowacyjności, opartą na ludziach, technologiach i środowisku.

Transformacja cyfrowa, inteligentne rozwiązania i elastyczne procedury pracy są nieodłączną częścią adaptacyjnego i wizjonerskiego modelu biznesowego DAB, który ma na celu przekształcenie potrzeb rynku w możliwości, w kontekście ciągłej ewolucji.

 

W TROSCE O LUDZI

Dbamy o ludzi, ponieważ są integralną częścią naszej strategii rozwoju i reprezentują naszą przyszłość. W jaki sposób? Doceniamy wiedzę i synergię międzynarodowych zespołów tworząc dynamiczne środowisko pracy.

Słuchamy, aby się zmienić. Zmieniamy się, aby się rozwijać. I możemy to zrobić tylko z odpowiednimi ludźmi!

Aby osiągnąć nasze cele biznesowe, zintegrowaliśmy strategię rozwoju wiedzy i wydajności naszych pracowników w ramach ich ról.

 

W TROSCE O NASZĄ PLANETĘ

Dbamy o planetę dzięki zrównoważonym budynkom naszych biur i magazynów, energooszczędnym produktom oraz odpowiedzialnemu zachowaniu każdego pracownika, zarówno w firmie jak i poza nią.

Nasza strategia rozwoju do 2025 roku stawia przede wszystkim na ludzi i środowisko, zachęcając do odpowiedzialnego zachowania.

To odpowiedź na rynek, w którym działamy budując swoją markę oraz relacje z klientami – osobami takimi, jak my. To odpowiedź na przyszłość.

 

W TROSCE O PRZYSZŁOŚĆ. W TROSCE O CIEBIE!

Jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź otwarte rekrutacje lub wyślij nam swoje CV klikając tutaj.