“Proste i efektywne rozwiązania to synonim innowacji. Technologia naszych produktów mówi językiem tych, którzy je kupują lub używają. To jest nasza siła. ”

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

DAB produkuje niezawodne, technologicznie zaawansowane, łatwe w montażu i wydajne urządzeia, zapewniające oszczędność energii w sektorach zastosowań domowych  i mieszkaniowych: ogrzewaniu i klimatyzacji, zaopatrzeniu w wodę, podnoszeniu ciśnienia, nawadniania ogrodów, wykorzystania wody deszczowej, drenażu, odprowadzaniu ścieków, cyrkulacji i filtracji wody basenowej.

BUDOWNICTWO KOMERCYJNE

DAB dostarcza zaawansowane  technologicznie rozwiązania, wysoce wydajne i niezawodne, dla wielu  zastosowań komercyjnych: w systemach obiegowych grzewczych i klimatyzacyjnych,  od zaopatrzenia w wodę i systemów pomp przeciwpożarowych, do przetłaczania ścieków.

ROLNICTWO I NAWADNIANIE

DAB oferuje rozwiązania pomp do wydobywania wody głębinowej do celów rolniczych i nawadniania. Wysokiej jakości pompy głębinowe i silniki, solidne i zdolne do zagwarantowania wysokiej wydajności energetycznej. Szeroka gama produktów zaspokoi potrzeby wszelkich typów układów, do zastosowań przemysłowych i wodociągowych.