d.connect news

26/02/2019

D.Connect. Zawsze blisko Ciebie!

 

D. Connect. Jedno kliknięcie – wszystkie instalacje!

D.Connect to inteligentne zarządzanie budynkiem oraz łatwiejsze i zoptymalizowane zarządzanie instalacjami, to również niższe koszty eksploatacyjne i zwiększenie wartości budynku pod względem sprawności energetycznej.
System D.Connect przeznaczony jest do wszystkich głównych obszarów zastosowania pomp DAB: od podnoszenia ciśnienia i zaopatrzenia w wodę po cyrkulację ciepłej wody użytkowej do systemów wykorzystania wody deszczowej, po basenowe systemy filtracyjne.
To wszechstronna usługa, oferująca ogromną wartość dodaną, którą można wdrożyć dla dowolnej instalacji, niezależnie od jej przeznaczenia i rozmiaru, z wykorzystaniem tych samych narzędzi i tego samego środowiska.
Modułowa konstrukcja systemu D.Connect pozwala na jednoczesne zarządzanie nawet ośmioma instalacjami, w prosty i zorganizowany sposób.

          Zalety systemu:

  • WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWANIA - System opracowany z myślą o zastosowaniu zarówno w budynkach mieszkalnych jak i komercyjnych.
  • SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE - Nie musisz już kupować drogiego oprogramowania, płacić za jego aktualizacje czy licencje stanowiskowe.
  • WDROŻENIE - Brak konieczności budowy stacjonarnej infrastruktury. System D.Connect to przede wszystkim mobilność, a jedyne czego potrzebujesz to połączenie z Internetem.
  • WARTOŚĆ - System pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne, zwiększając jednocześnie wartość budynku.

Więcej na stronie: https://internetofpumps.com/it/